Kur yjet bëhen bashkë, Edona, Sabriu dhe Sinani bashkojnë forcat në projektin e ri - Gazeta Express
string(80) "kur-yjet-behen-bashke-edona-sabriu-dhe-sinani-bashkojne-forcat-ne-projektin-e-ri"

Rozë

Gazeta Express

05/11/2021 14:15

Kur yjet bëhen bashkë, Edona, Sabriu dhe Sinani bashkojnë forcat në projektin e ri

Rozë

Gazeta Express

05/11/2021 14:15

Edona Llalloshi, Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu do të vijnë me një projekt të ri muzikor.

Treshja fantastike e skenës muzikore shqiptare kanë bashkuar forcat në një potpuri këngësh që gati për publikun do të jetë për festat e fundvitit.

Lexo Edhe:

Siç mëson Express Rozë në këtë projekt do të përfshihen këngë të tre artistëve të ripërpunuara dhe pritet të marrë pëlqyeshmërinë e publikut.

Artistët janë nga personazhet publike më të dashura për publikun shqiptar dhe bashkimi i tyre në një projekt të përbashkët padyshim u mirëprit.