"Kur edhe rrugët më të frekuentuara janë bosh", Pacolli shijon Nju Jorkun - Gazeta Express
string(70) "kur-edhe-rruget-me-te-frekuentuara-jane-bosh-pacolli-shijon-nju-jorkun"

Lajme

Gazeta Express

19/09/2023 16:56

“Kur edhe rrugët më të frekuentuara janë bosh”, Pacolli shijon Nju Jorkun

Lajme

Gazeta Express

19/09/2023 16:56

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës dhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli është duke qëndruar në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Gjatë ditë së diel kishte lajmëruar për udhëtimin ne New York, ku edhe kishte paralajmëruar takime të rëndësishme.

Lexo Edhe:

Sot, Pacoli ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në platformën “X”.

“Kur edhe rrugët më të frekuentuara të New York-ut janë thatë”, ka shkruar Pacolli.