Kur Bella del në bikine, tjerat heshtin - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 22:35

Kur Bella del në bikine, tjerat heshtin

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 22:35

Bella Hadid ka treguar trupin e saj prej modeleje gjatë një parakalimi në plazhin e Miamit me të dashurin e saj Marc Kalman

Bella Hadid ishte bukuroshja e plazhit për sot derisa po shijon pushimet në Miami të Floridas.

Lexo Edhe:

Top modelja është dukur tepër seksi derisa ka pasur një palë bikine me ngjyra por që e ka shoqëruar atë edhe me aksesorë.

Aty ajo e ka shijuar diellin me të dashurin e saj, Marc Kalman dhe me një shoqe femër e cila i është bashkuar Bellas për të bërë pak jet-ski. /GazetaExpress/