Kundërshtari mahnitet me veprimin magjik të pingpongistit, shkon dhe ia jep dorën - Gazeta Express
string(80) "kundershtari-mahnitet-me-veprimin-magjik-te-pingpongistit-shkon-dhe-ia-jep-doren"

Kundërshtari mahnitet me veprimin magjik të pingpongistit, shkon dhe ia jep dorën

Sporte tjera

Gazeta Express

21/08/2023 16:59

Sportin i pingpongut di të sjell gjithmonë veprime magjike dhe të pabesueshme.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe David McBeath, i cili e bëri një rikthim sensacional, i cili e mahniti edhe kundërshtarin e tij, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Duke mos pasur çka të bëjë, ai shkoi dhe ia zgjati dorën dhe e duartrokiti pingpongistin McBeath.

Shijojeni këtë moment të pabesueshëm në sportin atraktiv të pingpongut. /Gazeta Express/