Kujtesa n'Ligë t'veten! - Gazeta Express

Kujtesa n’Ligë t’veten!

Lajme

Gazeta Express

07/12/2021 17:30

Pas ofertës për Black Friday, Kujtesa nuk ka të ndalur, tani vjen duke sjell MEGA zbritje për pakon Mega Hero.

Tani, Kujtesa n’Ligë t’veten ofron pakon Mega Hero nga 24.99€ për veç 17.99€ në muaj! Si dhe nga 134.99€, për veç 99.99€ bëhu Mega Hero për 6 muaj!

Lexo Edhe:

ABONOHUNI TANI: https://www.kujtesa.com/ofertat/

Me Plot 26 Ligat e Sportit më të shikuara të cilat transmetohen në Kujtesa si: UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Conference League, Serie A (transmetim ne kanale Internacionale), La Liga, Ligue 1, Carabao Cup, Coppa D’Italia, NBA, BIBL, Formula 1, MotoGP, Wimbledon si dhe shumë e shumë Sporte të ndryshme në plot 16+ Kanale të Sportit.

EC E MOS I LIG ME TON KTO LIGA!

Pa e harruar Shpejtësinë më të madhe të Internetit në vend, deri në 1 Gbps!

Për të gjithë të interesuarit, Ofertën mund ta merrni në cilëndo Pikë Shitëse të Kujtesa në Kosovë. Oferta dhe Sasia është e limituar, andaj nxitoni dhe përfitoni nga kjo MEGA Ofertë!

/artikull i sponsorizuar/