Kujt po i thotë Nora “Betohem se jam engjëll pa ty” - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 2:37

Kujt po i thotë Nora “Betohem se jam engjëll pa ty”

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 2:37

Këngëtarja Nora Istrefi duket se e ka mësuar shumë mirë spanjishten

Këngëtarja kosovare këtë e ka bërë në disa statuse, derisa është shtuar numri i këngëtarëve të Kosovës të cilët në tekstet e tyre përdorin shprehje në spanjishte.

Lexo Edhe:

Këtë e ka bërë edhe Majk në këngën e fundit dhe duket se do ta bëjë edhe Nora, pasi që statuset e tregojnë këtë.

Ditë më parë ajo kishte pozuar para një are me grurë, kurse sot ajo ka pozuar thjesht derisa poshtë fotografisë së saj ka shkruar: “Betohem se jam engjëll pa ty”? /GazetaExpress/