Kujt po i lutet Dhurata që mos të bëjë tripa me banda - Gazeta Express
string(53) "kujt-po-i-lutet-dhurata-qe-mos-te-beje-tripa-me-banda"

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 23:24

Kujt po i lutet Dhurata që mos të bëjë tripa me banda

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 23:24

Këngëtarja Dhurata Dora ka zgjedhur fundvitin që të jetë më aktive në rrjetet sociale

2021 nuk ishte një vit më shumë krijime të Dhurata Dorës.

Pavarësisht dy bashkëpunimeve të mëdha me Maitre Gims dhe me Noizyn, këngëtarja kishte kaluar kohë, pothuajse një vit, që nuk kishte realizuar këngë vetëm.

E javën që lamë pas ajo lansoi në vigjilje të ditëlindjes së saj edhe këngën “Criminal”, me një varg të së cilës ajo vjen edhe sonte.

“T’lutna mos m‘shko ti me bo tripa me banda”, ka shkruar ajo poshtë disa fotografive. /GazetaExpress/