Kujt i shkel syrin, pervers – përplasje mes Julit e Romeos për Erjolën - Gazeta Express
string(67) "kujt-i-shkel-syrin-pervers-perplasje-mes-julit-e-romeos-per-erjolen"

TV/Film

Gazeta Express

06/05/2024 21:54

Kujt i shkel syrin, pervers – përplasje mes Julit e Romeos për Erjolën

TV/Film

Gazeta Express

06/05/2024 21:54

Tensione dhe përplasje ka patur mes Julit dhe Romeos, sidomos pas spektaklit të së shtunës pasi Romeo u zgjodh finalisti i parë.

Juli i tha Romeos sot se ai po e përdor deklaratën e Gracianos se Eriola e pëlqen, për vëmendje. Në një moment Juli i shkel syrin Erjolës, ndërsa pas këtij veprimi Romeo iu kthye keq aktorit.

Lexo Edhe:

“Kujt i shkel syrin ti?” e pyeti konkurrenti me tone të larta, teksa Juli iu kthye: “Pse e zgjate? Se je pervers ti për këtë e zgjate, se ke qejf me diskutuar këtu”.

Pjesë nga debati:

Romeo: Ki respekt për njerëzit.

Juli: Ik largohu.

Romeo: Mos i tregoi ti asaj krevatin.

Juli: Pis andej.

Romeo: I fëlliqur.

Juli: Ik andej.

Romeo: Ti je burri më banal. Ke dalë nga vetja, ke shkalluar.

Juli: Çfarë ke që përpëlitesh?

Romeo: A e kupton çfarë flet apo jo? Burrë pis

Juli: E mbajte një orë me muhabet dhe i the asaj vajzës do ta marrin portalet

Romeo: Është e shëmtuar.

Juli: Turp të kesh, pse s’e mbylle ti njeriu i mirë.

Romeo: Do i flesh afër dhe i thua… Je gjithë ai burrë ore. Kujt i shkel syrin ti?

Juli: Ty more ty! Pse e vazhdon ti..

Romeo: Do ta zgjatësh…

Juli: Pse e zgjate? Se je pervers ti për këtë e zgjate, se ke qejf me diskutuar këtu.

Romeo: O maniak, çfarë jam unë? O maniak që shkel syrin, më trego perversin ti mua…

Juli: Maniak edhe unë!

Romeo: O çun i keq…