Kujdes, mund të pësoni “sulm zemre” nga Noizy dhe Loredana - Gazeta Express
string(55) "kujdes-mund-te-pesoni-sulm-zemre-nga-noizy-dhe-loredana"

Kujdes, mund të pësoni “sulm zemre” nga Noizy dhe Loredana

Muzike

Gazeta Express

17/06/2022 1:01

Noizy dhe Loredana kanë sjell këngën e tyre më të re “Heart Attack”

Noizy dhe Loredana kanë sjell këngën e tyre më të re për këtë verë, me titull “Heart Attack”.

Lexo Edhe:

Në këtë këngë Loredana ka vendosur që të këndojë në gjuhën shqipe, një gjë që ajo e bën shumë rrallë, s’paku deri me tani.

Klikoni KËTU për ta dëgjuar këngën…

Kënga është ritmike dhe është një tjetër bashkëpunim i Noizyt pas bashkëpunimeve të tij me Yll Limanin para një jave dhe një bashkëpunim tjetër që ai pritet ta sjell gjatë javës tjetër me Xhensila Myrtezaj. /GazetaExpress/