Lajme

Gazeta Express

23/01/2020 11:28

Ku i nguli sytë Grenelli gjatë takimit me krerët e LDK-së

Lajme

Gazeta Express

23/01/2020 11:28

Të deleguarit të presidentit Donald Trump në dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell, si duket i ka bërë përshtypje flamuri dardan, shkruan Gazeta Express

Para fillimit të takimit me kreun e Lidhjes Demokratike, Isa Mustafa, dhe zyrtarë të tjerë të kësaj partie, Grenelli është fokusuar për pak kohë duke shikuar flamurin dardan, të vendosur në zyrat e LDK-së.

Tashmë ka filluar takimi Grenell – Mustafa, ku të pranishëm janë edhe Vjosa Osmani, Agim Veliu e Abdullah Hoti. /GazetaExpress/