Kryetari KQZ'së i fton qytetarët në Veri të dalin të votojnë - Gazeta Express
string(59) "kryetari-kqzse-i-fton-qytetaret-ne-veri-te-dalin-te-votojne"

Lajme

Gazeta Express

21/04/2024 11:41

Kryetari KQZ’së i fton qytetarët në Veri të dalin të votojnë

Lajme

Gazeta Express

21/04/2024 11:41

Kryetari i KQZ’së, Kreshnik Radoniqi, i ka ftuar qytetarët në Veri që të dalin të votojnë pro ose kundër largimit të kryetarëve aktualë.

“Në emër të KQZ-së, i ftoj të gjithë qytetarët e komunave Leposaviq, Zubin Potok, Zveçan dhe Mitrovicë e Veriut që ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre për të marrë pjesë në procesin e votimit dhe të deklarohen nëse janë për apo kundër largimit nga funksioni të kryetarit të komunës së tyre”, tha Radoniqi. /GazetaExpress/

Lexo Edhe: