Kryetari i Phoenixit: Sa i përket tabelës kemi rënë nga liga, jemi në mjegull, në huti - Gazeta Express
string(83) "kryetari-i-phoenixit-sa-i-perket-tabeles-kemi-rene-nga-liga-jemi-ne-mjegull-ne-huti"

Futboll

Gazeta Express

20/05/2024 0:16

Kryetari i Phoenixit: Sa i përket tabelës kemi rënë nga liga, jemi në mjegull, në huti

Futboll

Gazeta Express

20/05/2024 0:16

Kryetari i Phoenixit, Muhedin Ferati u lidh direkt në emisionin sportiv “Favorit” në T7.

Ekipi i tij mbeti i fundit në tabelë, megjithatë ende nuk dihet se a do të bien nga Liga e Parë apo jo.

Lexo Edhe:

“Sa i përket tabelës dhe zhvillimit të kampionatit ne kemi rënë nga liga. Rregulloret e federatës i kanë disa amulli që as ne nuk e dimë se a do të jemi në Ligën e Parë, apo do të bien në Ligën e Dytë. Kemi mbet në mjegull, në huti të gjithë. Do të presim”, tha Ferati.