Kryeministri Xhaferi në vizitë në Komunën e Haraçinës - Gazeta Express
string(53) "kryeministri-xhaferi-ne-vizite-ne-komunen-e-haracines"

Maqedoni

Gazeta Express

21/02/2024 10:46

Kryeministri Xhaferi në vizitë në Komunën e Haraçinës

Maqedoni

Gazeta Express

21/02/2024 10:46

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi sot do të vizitojë Komunën e Haraçinës.

Në Haraçinë Xhaferi do të vizitojë kopshtin për fëmijë “Fatosat” dhe shkollën fillore “Abdyl Frashëri”.

Lexo Edhe: