Kroaci – Kanada, formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(33) "kroaci-kanada-formacionet-zyrtare"

Sport

Gazeta Express

27/11/2022 16:06

Kroaci – Kanada, formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

27/11/2022 16:06

Kroacia dhe Kanada do të zhvillojnë sonte ndeshjen e dytë në Grupin F të Kupës së Botës “Katar 2022”.

Kroatët hyjnë në këtë ndeshje pas barazimit me Marokun në ndeshjen e parë, kurse kanadezët pas humbjes nga Belgjika – shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 17:00, në “Khalifa International Stadium”.

Formacionet zyrtare:

/Gazeta Express/