Kristin shfaqet ndryshe në palestër - Gazeta Express
string(35) "kristin-shfaqet-ndryshe-ne-palester"

Kristin shfaqet ndryshe në palestër

Yjet

Gazeta Express

12/05/2022 20:27

Kristin Cavallari ka treguar asetet e saj impresive teksa ajo ka bërë disa sesioni në palestër me trajnerin e saj personal

Kristin Cavallari ka zgjedhur instagramin të enjten për të shfaqur disa foto nga palestra për 4.3 milionë ndjekësit e saj.

Lexo Edhe:

Nëna 35 vjeçare e tre fëmijëve ka treguar trupin e saj të mahnitshëm me tuta sportive dhe një bluzë të prerë shkurtër.

“Jam në vijë me @kevin___klug’, ka shkruar ajo në këtë video teksa tregon se si bën ushtrime në mjete të palestrës. /GazetaExpress/