Kristi refuzon ti kërkojë falje Antonetës, Luizi: Për mua është zarf i zi - Gazeta Express
string(71) "kristi-refuzon-ti-kerkoje-falje-antonetes-luizi-per-mua-eshte-zarf-i-zi"

Kristi refuzon ti kërkojë falje Antonetës, Luizi: Për mua është zarf i zi

Shqiperi

Gazeta Express

20/03/2023 22:51

Pas debatit me Antonetën, banorët kanë diskutuar me Kristin për situatën e ndodhur dhe i kanë thënë t’i kërkoj falje.

Por Kristi është shprehur se nuk e ka ofenduar Antonetën në asnjë moment dhe se nuk ka pse kërkon ndjesë.

Lexo Edhe:

Ai ka thënë se e gjitha ka qenë një batutë e përshtatshme për atë rast.

Sipas Luizit, për Kristin duhet të vijë një Zarf i Zi.

/Gazeta Express