Kristi dhe Luizi flasin për Efin dhe Dean - Gazeta Express
string(41) "kristi-dhe-luizi-flasin-per-efin-dhe-dean"

Kristi dhe Luizi flasin për Efin dhe Dean

TV/Film

Gazeta Express

20/04/2023 20:49

Teksa hanin drekën së bashku, Luizi i ka thën Kristit, që Dea dhe Efi janë të dyja pa karakter, pasi deri para prime-t ishin ‘armike’, ndërsa tani qëndrojnë bashkë.

Por Kristi e kundërshtoi duke thënë se Dea po flet në mënyrë shumë normale me Efin, pasi e pa që pas spektaklit ishte në një gjendje të keqe.

Lexo Edhe:

Ai u shpreh se edhe ata të dy kanë pasur debate me njeri tjetrin, por kjo nuk do të thotë që nuk do flasin më.