Krisje mes Franceskës dhe Gracianos: Ta kam kuptuar lojën - Gazeta Express
string(56) "krisje-mes-franceskes-dhe-gracianos-ta-kam-kuptuar-lojen"

Krisje mes Franceskës dhe Gracianos: Ta kam kuptuar lojën

TV/Film

Gazeta Express

16/04/2024 19:39

Pasditja e sotme në shtëpinë e “Big Brother Vip” duket se i është dedikuar sërish debateve.

Ndonëse i kemi parë në shoqëri të njëri-tjetrin, Graciano dhe Françeska duket se po i bashkohen banorëve që janë kundërshtarë me njëri-tjetrin.

Lexo Edhe:

Teksa ndodheshin në oborr, Françeska i thotë Gracianos se ai po e përdor shoqërinë e tyre për vëmendje, ndërsa ky i fundit e ka mohuar ta ketë bërë këtë veprim.

Debati mes tyre ka vijuar në prani të banorëve të tjerë dhe duket se ky diskutim mund të zërë vend edhe “Prime-n” e mbrëmjes së sotme.

Për më shumë shihni videon më poshtë: