Kriset miqësia në Big Brother, Romeo dhe Erjola dalin kundër Meritonit - Gazeta Express
string(69) "kriset-miqesia-ne-big-brother-romeo-dhe-erjola-dalin-kunder-meritonit"

Rozë

Gazeta Express

22/02/2024 9:37

Kriset miqësia në Big Brother, Romeo dhe Erjola dalin kundër Meritonit

Rozë

Gazeta Express

22/02/2024 9:37

Mbrëmjen e kaluar, Romeo dhe Meritoni janë përplasur me njëri-tjetrin dhe shkak për këtë është bërë prishja e sfidës së Vëllait të Madh nga ana e Meritonit, i cili u hodh në pishinë, duke lënë pjesëtarët e shtëpisë pa ushqim.

Ndërkohë që Meritoni u shpreh se e bëri të gjithën për qejf, Romeo i është përgjigjur se është gabim dhe se nuk po e respekton aspak atë, duke qenë se jashtë janë shumë miq.

Lexo Edhe:

Teksa kanë qenë në oborr, Erjola dhe Romeo, të cilët janë miqtë shumë të afërt me Meritonin jashtë, kanë bërë një bisedë, duke i dalë kundër sjelljeve të Meritonit.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)