Kriset miqësia në BBV, Romeo dhe Erjola dalin kundër Meritonit! - Gazeta Express
string(61) "kriset-miqesia-ne-bbv-romeo-dhe-erjola-dalin-kunder-meritonit"

Kriset miqësia në BBV, Romeo dhe Erjola dalin kundër Meritonit!

TV/Film

Gazeta Express

21/02/2024 21:23

Mbrëmjen e kaluar, Romeo dhe Meritoni janë përplasur me njëri-tjetrin dhe shkak për këtë është bërë prishja e sfidës së Vëllait të Madh nga ana e Meritonit, i cili u hodh në pishinë, duke lënë pjesëtarët e shtëpisë pa ushqim.

Ndërkohë që Meritoni u shpreh se e bëri të gjithën për qejf, Romeo i është përgjigjur se është gabim dhe se nuk po e respekton aspak atë, duke qenë se jashtë janë shumë miq.

Lexo Edhe:

Teksa kanë qenë në oborr, Erjola dhe Romeo, të cilët janë miqtë shumë të afërt me Meritonin jashtë, kanë bërë një bisedë, duke i dalë kundër sjelljeve të Meritonit.

Romeo: Ja kam thënë (Meritonit) dy herë ‘kujdes, se je gjithë ky djalë, je i qeshur, kujdes!’

Erjola: Kam ngrënë e kam fjetur me të e me njerëz, e kam dashur me pastërti!

Romeo: Ka fjetur në shtëpinë time ai moj! Ia ka bërë babai im kafenë, ka fjetur në shtëpinë time, kam liruar krevatin, çfarë po thua?

Bardhi: Doja t’i thoja se Ilnisa bëri një pyetje shumë tendencioze dhe ishte gabim. ‘Pse ti s’po e merr Ilnisën të flasësh, t’i thuash mos mi sulmo shokët kot, se ti duhet të marrësh femrën tënde dhe t’i thuash’.

Erjola: Çfarë femre ka ai, ajo është më keq se burrat! Ky ka veshur takat ajo ka veshur këpucët e burrit, na lodhi!”