Krim i rëndë brenda QKUK, dyshohet se është vrarë një grua shtatzënë - Gazeta Express
string(67) "krim-i-rende-brenda-qkuk-dyshohet-se-eshte-vrare-nje-grua-shtatzene"

Lajme

Gazeta Express

30/11/2022 18:41

Krim i rëndë brenda QKUK, dyshohet se është vrarë një grua shtatzënë

Lajme

Gazeta Express

30/11/2022 18:41

Një person raportohet se ka vrarë bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

T7 kanë dalë në vendin e ngjarjes, për t’i informuar më shumë lexuesit për rastin e ndodhur.

Lexo Edhe:

Mbi 7 vetura të Policisë janë në vendin e ngjarjes, derisa patrullat e Policisë po shtohen.

Më poshtë gjeni fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes.

Gazeta Express dhe T7 do të ju mbajë të informuar.