Krijimi i muzeut dhe sallës së koncerteve, Rama publikon pamje nga punimet brenda ish shtëpisë së mallrave "Gërmia" - Gazeta Express
string(112) "krijimi-i-muzeut-dhe-salles-se-koncerteve-rama-publikon-pamje-nga-punimet-brenda-ish-shtepise-se-mallrave-germia"

Krijimi i muzeut dhe sallës së koncerteve, Rama publikon pamje nga punimet brenda ish shtëpisë së mallrave “Gërmia”

Lajme

Gazeta Express

28/02/2024 15:17

Kreu i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka publikuar pamje nga punimet që po bëhen brenda ish-shtëpisë së mallrave “Gërmia”;  për ta bërë gati për krijimin e muzeut dhe sallën e koncerteve, raporton Express.

Rama ka thënë se kjo po bëhet duke ruajtur identitetin e objektit.

Lexo Edhe:

“Gjithçka ndryshe, më bukur por duke ruajtur identitetin e objektit!”, ka shkruar Rama.