Krejt nisi me një ‘like’, historia e dashurisë së çiftit të njohur të Instagram'it - Gazeta Express
string(78) "krejt-nisi-me-nje-like-historia-e-dashurise-se-ciftit-te-njohur-te-instagramit"

Krejt nisi me një ‘like’, historia e dashurisë së çiftit të njohur të Instagram’it

Rozë

Gazeta Express

02/08/2022 16:14

Çifti i njohur i “Instagram”-it, Njomza dhe Lindi, ishin të ftuar në emisionin e verës në T7, dhe treguan historinë e tyre të dashurisë.

Gjithçka filloi duke pëlqyer fotografitë e njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Lexo Edhe:

“Unë e kom pa Njomzën në “Instagram”, ja kom bo qysh osht normal një “like” në foto edhe Njomza ma ka kthy…”, u shpreh Lindi.

Çifti, gjithashtu festoi 4-vjetorin e njohjes së tyre. Këto dhe shumëçka tjetër i gjeni në videon në vazhdim.