Krejt cullak, juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 19:33

Krejt cullak, juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 19:33

Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online.

Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme për Shën Valentin.

Redona ka ndarë me 149 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” një fotografi që ka “djegur” rrjetin.

Koçi shfaqet e gjitha e zhveshur dhe ka mbuluar pjesët intime me një copë të kuqe.

Madje edhe sfondin ajo e ka zgjedhur të kuqe, si ngjyra e dashurisë.

View this post on Instagram

Baby…All i need is u ?

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap ? Redona (@redona_koci) on

Më këtë pozë mjaft të “nxehtë”, Redona ka uruar të gjithë fansat e saj “gëzuar Shën Valentinin”.

Fotografia është pëlqyer menjëherë nga fansat, të cilët kanë lënë edhe komente nga më të ndryshmet.

View this post on Instagram

Catch me by the sea ?

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap ? Redona (@redona_koci) on