Krasniqi uron Thaçin për ditëlindje: Dielli do të lind përsëri - Gazeta Express
string(61) "krasniqi-uron-thacin-per-ditelindje-dielli-do-te-lind-perseri"

Krasniqi uron Thaçin për ditëlindje: Dielli do të lind përsëri

Lajme

Gazeta Express

24/04/2024 11:13

Kryetari i PDK’së, Memli Krasniqi, ka uruar ish presidentin Hashim Thaçi me rastin e ditëlindjes.

Krasniqi ka postuar një fotografi me Thaçin dhe ka shkruar: Urime ditëlindjen, President! Dielli do të lind përsëri!

Lexo Edhe:

Thaçi sot mbush 56 vjet dhe kjo është ditëlindja e katërt që e feston larg familjes.

Ai dha dorëheqje më 5 nëntor 2020 nga posti i presidenti dhe që atëherë ai po mbahet në qendrën e paraburgimit në Hagë nën akuzat për krime lufte.