Kourtney shpërndan foto intime nga jeta e saj në çift me Travis Barker - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/02/2021 19:15

Kourtney shpërndan foto intime nga jeta e saj në çift me Travis Barker

Yjet

Gazeta Express

17/02/2021 19:15

Kourtney Kardashian ka shpërndarë disa foto të nxehta nga jeta e saj seksuale derisa ka postuar edhe një artikull që flet për “marrëdhëniet seksuale si kënaqësi dhe stimulim”…pak orë pasi që konfirmoi romancën e saj me Travis Barker

Tashmë është publike, ajo ka filluar një dashuri të re me Travis Barker.

Kourtney Kardasian duket se nga natyra i pëlqen lidhjet e zjarrta në dashuri derisa ka postuar një artikull për seksin në ueb-faqen e saj, Poosh.

Ylli i KUWTK (41) e ka shpërndarë artikullin edhe në Instagramin e saj derisa ai quhet “Good Sexx Mainly Mental?”, në të cilin fansave ajo ju jep këshilla se si të stimulohen femrat për seks të mirë. /GazetaExpress/