Kourtney del në plazh, është në superformë - Gazeta Express

Kourtney del në plazh, është në superformë

Rozë

Gazeta Express

25/06/2020 22:24

Kourtney Kardashian ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikine ngjyrë ari derisa ka treguar asetet e saj

Kourtney Kardashian ka vazhduar që të tregoj asetet e saj në postimet e saj që bën në Instagram.

Këtë ajo e ka bërë edhe sot derisa është parë duke ecur në ujin kristal dhe ka treguar trupin e saj.

Ajo ka pasur të veshur bikine ngjyrë ari.

Ylli 41 vjeçar i televizionit i ka shfaqur këto forma derisa është paraqitur para 3.5 milionë ndjekësve në Instagram. Ajo është dukur në formë të jashtëzakonshme dhe nuk ka shtuar peshë gjatë vetizolimit shkaku i koronavirusit. /GazetaExpress/