Kourntey lulëzon pas Shën Valentinit të parë me të dashurin Barker - Gazeta Express

Kourntey lulëzon pas Shën Valentinit të parë me të dashurin Barker

Yjet

Gazeta Express

15/02/2021 20:03

Kourtney Kardashian është e lumturuar për festimin për herë të parë të Shën Valentinit me të dashurin e ri Travis Barker

Ata kanë rikthyer shoqërinë e tyre platonike në një gjë më të madhe.

E duket se Kourtney Kardashian ka lulëzuar pas festimin për herë të parë të Shën Valentinit më të dashurin e saj të ri Travis Barker.

Pasanikja 41 vjeçare dhe ylli i rokut kanë shpërndarë disa nga fotot e tyre të nxehta derisa ajo shihet se ka një pjesë diamanti në shputën e saj. /GazetaExpress/