Koundé shumë afër transferimit në Chelsea, arrin marrëveshje personale - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

27/07/2021 23:50

Koundé shumë afër transferimit në Chelsea, arrin marrëveshje personale

Futboll

Gazeta Express

27/07/2021 23:50

Jules Koundé së shpejti do të transferohet te Chelsea.

Lajmin e ka bërë të ditur eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano.

Lexo Edhe:

Sipas gazetarit italian, lojtari tashmë ka arritur marrëveshje me kampionin e Evropës.

Jules Koundé është pajtuar për një kontratë pesë vjeçare, që do ta mbajë në ‘Stamford Bridge’ deri më 2026.

Tani klubet, Chelsea dhe Sevilla janë në bisedime të avancuara për të arritur marrëveshje për shumën e transferimit. /Gazeta Express/