Kosovarja që luan rolin e “mësitit”, ka bashkuar 40 çifte deri tash - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

21/10/2021 8:12

Kosovarja që luan rolin e “mësitit”, ka bashkuar 40 çifte deri tash

Lajme

Gazeta Express

21/10/2021 8:12

Një shqiptare po “msitnon” çiftet në rrjete sociale.

Brikena për ATV, ka thënë se ka bashkuar rreth 40 çifte. Lidhjen me e parë mes një çifti të mundshëm, ajo e bën në Tik Tok, dhe thotë se kjo ka filluar që nga koha e pandemisë.

Lexo Edhe:

Brikena jeton në Amerikë.