‘’Kosherja’’ sjell keqkuptimet e një kosovari në Shqipëri - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/04/2021 17:04

‘’Kosherja’’ sjell keqkuptimet e një kosovari në Shqipëri

Rozë

Gazeta Express

12/04/2021 17:04

Spektakli i humorit që ka pushtuar zemrat e publikut shqiptar që me puntatat e para vazhdon të sjell të qeshura pa fund.

‘’Kosherja’’ që transmetohet çdo të diel në T7 dhe ABC ka mbledhur në një vend aktorët më të mirë nga Kosova dhe Shqipëria, shkruan GazetaExpress.

Në këtë spektakël janë përfshirë karaktere të ndryshme nga të dyja vendet ndërsa një nga ato që shkaktoi shumë të qeshura është personazhi me emrin Lili.

Lili është një vajze nga Kosova, e cila përmes humorit zbulon keqkuptimet që hasin shqiptarët e Kosovës dhe ata të Shqipërisë gjatë një bashkëbisedimi./GazetaExpress/