Koronavirusi i ndau, me në fund bashkohen Blero dhe Afrona - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 22:46

Koronavirusi i ndau, me në fund bashkohen Blero dhe Afrona

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 22:46

Çifti Blero dhe Afona me në fund janë bashkuar pas disa ditëve ndarje për shkak të pandemisë së koronavirusit

Blero Muharremi është bashkuar me gruan e tij Afrona Dika pas pothuajse katër muajve.

Pandemia COVID-19 e kishte ndarë çiftin të cilët i kishin shkëmbyer unazat në një ceremoni martesore në Shën Gjin në muajin shtator të vitit 2019.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Me shpërthimin e pandemisë së koronavirusit, Blero kishte mbetur në Prishtinë kurse gruaja e tij, modelja Afrona Dika kishte mbetur në Zvicër.

Sot pas disa muajve Blero ka postuar një foto bashkë me Afronën ku shihen dorë për dore duke shëtitur buzë bregdetit. /GazetaExpress/