Korçë/ Një adoleshent dhunohet me sende të forta nga 5 persona - Gazeta Express
string(61) "korce-nje-adoleshent-dhunohet-me-sende-te-forta-nga-5-persona"

Shqiperi

Gazeta Express

19/06/2024 18:49

Korçë/ Një adoleshent dhunohet me sende të forta nga 5 persona

Shqiperi

Gazeta Express

19/06/2024 18:49

Një 18 vjeçar është rrahur nga disa persona në Korçë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 në afërsi të rrethrrotullimit të Voskopojës.

Mësohet se autorët pasi e kanë rrahur 18 vjrçarin(dyshohet me mjete të forta)janë larguar nga vendi i ngjarjes. Ende nuk dihet se si ka nisur konflikti ndërkohë 18 vjeçari po merr mjekim në spitalin e Korçës.

Lexo Edhe:

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes si dhe vënien përpara përgjegjësisë autorët.