Konkurenti i “Love Island” tërheq vëmendjen e mediave britanike! - Gazeta Express
string(61) "konkurenti-i-love-island-terheq-vemendjen-e-mediave-britanike"

Konkurenti i “Love Island” tërheq vëmendjen e mediave britanike!

Rozë

Gazeta Express

13/09/2023 12:57

Duket se suksesi dhe zhurma  e Love Island Albania, ka depërtuar përtej kufijve. Banori më i ri i vilës së dashurisë, Haris Narmani ka tërhequr vëmendjen e mediave britanike.

Prestigjozet “The Sun” dhe “Daily Star” i kanë dedikuar shkrime 22 vjecarit i cili ka qenë pjesëmarrës edhe në “‘Love Island UK 9”.

Lexo Edhe:

“Haris, 22 vjeç, u shfaq në një video prezantuese duke folur në shqip, ku në ekran u futën titujt e gazetave për ish të dashurën e tij të ‘tërbuar’ që e thërriste jashtë. Disa poza të tij duke grushtuar në ajër si boksier janë futur në intervistë, e cila është interesante duke pasur parasysh arsyen e largimit të tij nga emisioni në Mbretërinë e Bashkuar”, shkruan The Sun duke shkaktuar reagime nga vendasit.

Gjithashtu, edhe miqtë e tij që kanë marrë pjesë në reality show-n ne Angli, nuk kanë nguruar që t’i urojnë atij suksese në rrugëtimin dhe aventurën e re që ka nisur në “Love Island Albania”

Një nga personat që e ka uruar është edhe Kai Fagan, një nga fituesit e programit.