Konfirmohet lëndimi i Pedrit, humbet ndeshjen kthyese ndaj PSG - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

28/02/2021 11:45

Konfirmohet lëndimi i Pedrit, humbet ndeshjen kthyese ndaj PSG

Futboll

Gazeta Express

28/02/2021 11:45

Gjatë ndeshjes së djeshme ndaj Sevillas, futbollisti i talentuar i Barcelonës, Pedri pësoi një lëndim.

Dje Barcelona njoftoi se detaje rreth lëndimit të futbollistit do të ipen nesër.

Sot është konfirmuar se ai do të jetë jashtë për të paktën dy javë, pas testeve të kryera, përcjell Gazeta Express.

Lëndimi i tij nuk është aq serioz dhe ka optimizëm në klub se Pedri do të rikthehet më shpejt se koha e paraparë. /Gazeta Express/