Kompania e basteve publikon kuota interesante për ndeshjet Kroaci-Brazil dhe Holandë-Argjentinë - Gazeta Express
string(95) "kompania-e-basteve-publikon-kuota-interesante-per-ndeshjet-kroaci-brazil-dhe-holande-argjentine"

Sport

Gazeta Express

09/12/2022 10:15

Kompania e basteve publikon kuota interesante për ndeshjet Kroaci-Brazil dhe Holandë-Argjentinë

Sport

Gazeta Express

09/12/2022 10:15

Pas dy ditësh pushim, sot rikthehen ndeshjet spektakolare të Kampionatit Botëror “Katar 2022”.

Në kuadër të fazës çerekfinale, sot do të zhvillohen dy super-ndeshje.

Lexo Edhe:

Dita e sotme nis me çerekfinalen mes Kroacisë dhe Brazilit nga ora 16:00.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në “Education City Stadium” në Katar.

Kompania e basteve, “bet365” ka publikuar tashmë kuotat për këtë ndeshje.

Brazili konsiderohet favorit absolut me kuotë 1.36, barazimi vlen 5.00, derisa fitorja e Kroacisë me 9.00.

Ndërkaq, nga ora 20:00, luhet kryendeshja e sotme mes Holandës dhe Argjentinës.

Sfida në fjalë luhet në “Lusail Iconic Stadium”.

Nga ana tjetër, Argjentina është favorite me 2.15, barazimi vlen 3.10, kurse fitorja e Holandës me 3.75.

Ndryshe, dy fituesit e këtyre dy ndeshjeve luajnë në fazën gjysmëfinale./Frontonline