Komenti për Dubain i Ermalit, e bëri të qajë në prapaskenë Arta Nitajn - Gazeta Express
string(69) "komenti-per-dubain-i-ermalit-e-beri-te-qaje-ne-prapaskene-arta-nitajn"

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 21:56

Komenti për Dubain i Ermalit, e bëri të qajë në prapaskenë Arta Nitajn

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 21:56

Mediat në Shqipëri thonë se Arta Nitaj nuk e ka kaluar edhe aq mirë paraqitjen e saj të parë në emisionin Dance With Me, në të cilin ajo mori pjesë

E tërë kjo ka nisur gjatë një komentimi që ka bërë gjatë emisionit Ermal Mamaqi, që në natën e parë ishte juri e festivalit.

Lexo Edhe:

Ermali, ishte shumë ironik në komentet e tij dhe kjo ka bërë që në prapaskenë Arta të qajë, pasi që Mamaqi në një moment flet për Dubain dhe kinse sa të “mirë ua bën trupin ai”.

Komenti i Ermalit në minutën e 5:46

Pjesëmarrja e Artës është bërë debat në Shqipëri, ku disa komentues kanë pasur kritika për TV Klan se pse e kanë ftuar modelen, pasi që muaj më parë një bloger britanik kishte publikuar disa mesazhe me modelen dhe aktoren kosovare, ku kjo e fundit “pranonte të shkonte në shtrat me të për 5000 euro”.

Ndryshe, Arta vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të përfolura kosovare nëpër mediat shqiptare. /GazetaExpres/