Kombëtarja e Kosovës në volejboll nis kualifikimet, përballet me Malin e Zi - Gazeta Express

Sporte tjera

Gazeta Express

07/05/2021 17:49

Kombëtarja e Kosovës në volejboll nis kualifikimet, përballet me Malin e Zi

Sporte tjera

Gazeta Express

07/05/2021 17:49

Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave do të fillojë sot aventurën në kualifikimet për CEV EuroVolley 2021.

Në Podgoricë, “Dardanet” do të ballafaqohen me nikoqirin, Malin e Zi, shkruan Gazeta Express.

Kosova është në grup me Malin e Zi, Sllovakinë dhe Finlandën.

Paraprakisht, ekipi i Kosov mbajti kamp stërvitor një javor në Istog për t’u përgatitur sa më mirë për këto kualifikuese. /Gazeta Express/