Komandanti i FSK-së raporton me dyer të mbyllura në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes - Gazeta Express
string(100) "komandanti-i-fsk-se-raporton-me-dyer-te-mbyllura-ne-komisionin-per-ceshtje-te-sigurise-dhe-mbrojtjes"

Komandanti i FSK-së raporton me dyer të mbyllura në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes

Lajme

Gazeta Express

26/02/2024 12:17

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Gjenerallejtënant Bashkim Jashari, ka raportuar në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes.

Mbledhja ka qenë e mbyllur dhe mediat janë lejuar që twë marrin vetëm pamje në fillim të takimit.

Lexo Edhe:

Pas përfundimit të Komisionit, pritet të ketë prononcim për media.