Kolona e pritje të gjata në kufirin Serbi-Kroaci, mërgimtari publikon pamje - Gazeta Express
string(74) "kolona-e-pritje-te-gjata-ne-kufirin-serbi-kroaci-mergimtari-publikon-pamje"

Lajme

Gazeta Express

06/08/2022 19:54

Kolona e pritje të gjata në kufirin Serbi-Kroaci, mërgimtari publikon pamje

Lajme

Gazeta Express

06/08/2022 19:54

Kolona e pritje të gjatë janë krijuar në kufirin e Batrovcit, mes Serbisë dhe Kroacisë.

Një mërgimtar ka postuar në rrjetin social Twitter një video nga gjendja atje, ku shihen shumë qytetarë duke pritur me vetura për të kaluar kufirin.

Advertisement

Krahas videos, ky qytetar ka shkruar “Për mërgimtarët s’duhet vetëm të shprehim mall, e t’i kemi në kujtesë, por edhe duhet dashur shumë. Gjithsecilin”