Kololli e përfundon me supergol sezonin në Zvicër - Gazeta Express

Kololli e përfundon me supergol sezonin në Zvicër

Futboll

Gazeta Express

03/08/2020 23:59

Me pesë ndeshjet e zhvilluara sonte, ka përfunduar edicioni 2019/20 në Superligën zvicerane në futboll.

Padyshim, ndeshja më interesante e xhiros së fundit u zhvillua mes skuadrës së Zurichut dhe Thunit në “Letzigrund Stadion”, shkruan “Zeri.info”.

Ndeshja e zhvilluar në praninë e rreth një mijë tifozëve u mbyll me rezultat të barabartë, 3:3.

Edhe në këtë ndeshje, Benjamin Kololli shkëlqeu për skuadrën e Zurichut.