“Kohë vere” – Amelia shfaqet e mahnitshme në bikine - Gazeta Express
string(47) "kohe-vere-amelia-shfaqet-e-mahnitshme-ne-bikine"

“Kohë vere” – Amelia shfaqet e mahnitshme në bikine

Yjet

Gazeta Express

26/05/2022 22:54

“Është kohë vere!” Amelia Hamlin është shfaqur në bikine teksa ka vazhduar që të modelon për linjën e modës së bikineve të Candice Swanepoel, Tropic ofC

Amelia Hamlin është parë në imazhe të bikineve të reja, të cilat i ka postuar në Instagram këtë të enjte.

Lexo Edhe:

Vajza 20 vjeçare e Lisa Rinna dhe Harry Hamlin është dukur e jashtëzakonshme dhe atraktive në bikine ku ka shfaqur trupin e saj të tonifikuar. “Është verë, verë, kohë vere”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

Bruneta seksi është duke punuar si supermodele e Candice Swanepoel për bikinet që janë ekologjike, Tropic of C. /GazetaExpress/