Kohë bikinesh edhe për Festën, shkëlqen në fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 22:38

Kohë bikinesh edhe për Festën, shkëlqen në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 22:38

Moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj ka treguar asetet në bike

Derisa ajo po vazhdon që ta moderojë emisionin Express Rozë që transmetohet në T7, bukuroshja e ekranit televiziv ka treguar asetet e saj në bikine.

Lexo Edhe:

Ajo është shfaqur në bikine të ngjyrës rozë e ku në prapavijë të saj duket deti.

Emisioni ku moderon Festa, Express Rozë shfaqet çdo të premte në ora 18:00 në T7. /GazetaExpress/