Klopp e dëshiron Sanen në Liverpool - Gazeta Express
string(35) "klopp-e-deshiron-sanen-ne-liverpool"

Klopp e dëshiron Sanen në Liverpool

Futboll

Gazeta Express

05/08/2022 16:31

Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp raportohet së e dëshiron sulmuesin anësor të Bayernit të Munichut, Leroy Sane në Liverpool

Kështu ka raportuar sot 90min, ku thuhet se Klopp po synon kthimin e gjermanit në Premier Ligë.

Lexo Edhe:

Mediat shkruajnë se Reds janë gati që të shpenzojnë 50 milionë funte për ta risjellë gjermanin në Anglli.

Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp, pavarësisht së është forcuar në sulm e dëshiron Sanen dhe do ta jepte këtë shumë parash për ta larguar atë nga Allianz Arena.

Liverpool shiti në Bayern Manen dhe tashmë ata kanë marrëdhënie të mirë me klubin gjerman dhe një transfer i Sanes në Anfield nuk përjashtohet. /GazetaExpress/