Kloni i Kim Kardashian shfaqet e veshur si ajo - Gazeta Express
string(46) "kloni-i-kim-kardashian-shfaqet-e-veshur-si-ajo"

Yjet

Gazeta Express

09/06/2022 23:23

Kloni i Kim Kardashian shfaqet e veshur si ajo

Yjet

Gazeta Express

09/06/2022 23:23

Kloni i Kim Kardashian, Chaney Jones është veshur si ylli me një veshje rozë dhe taka në Los Angeles pasi ka mohuar lajmet se është ndarë nga Kanye West

Të mërkurën, ajo i ka uruar Kanye West ditëlindjen e 45-të duke mohuar kështu ndarjen nga ai.

Lexo Edhe:

Pak orë më vonë, kloni i Kim Kardashian, Chaney Jones është parë duke dalë në Los Angeles në ditëlindjen e reperit – pa të – por që veshja e saj ka qenë si e Kim.

Modelja 24 vjeçare e Instagramit ka qenë e veshur pothuajse identik si Kim në muajin mars. /GazetaExpress/