Klipi që paraqet lojën e re që ka filluar ta bëjë Blerando në Big Brother VIP Kosova 2 - Gazeta Express
string(86) "klipi-qe-paraqet-lojen-e-re-qe-ka-filluar-ta-beje-blerando-ne-big-brother-vip-kosova-2"

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 22:56

Klipi që paraqet lojën e re që ka filluar ta bëjë Blerando në Big Brother VIP Kosova 2

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 22:56

Një ndryshim goxha të madh ka bërë në lojën e Big Brother VIP Kosova 2, Blerando.

Ai në fillimin ishte një djalë i qetë dhe nuk është shumë se kishte debate e diskutime me banorët e tjerë.

Lexo Edhe:

Por kështu  nuk zgjati shumë pasi Blerando ndryshoi drastikisht lojën e tij brenda shtëpisë më të madhe.

Blerando i filloi debatet e përplasjet me banorët.