Klinë, një person gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij - Gazeta Express
string(57) "kline-nje-person-gjendet-pa-shenja-jete-ne-shtepine-e-tij"

Lajme

Gazeta Express

26/05/2022 9:28

Klinë, një person gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij

Lajme

Gazeta Express

26/05/2022 9:28

Një shtetas i Shqipërisë është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Klinë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES /Klinë 25.05.2022 – 10:00. Raportohet se viktima mashkull shtetas i Shqipërisë, në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion. Rasti në procedurë hetimore.