Klea dhe Elgiti pozojnë për herë të parë familjarisht me vogëlushin e porsalindur - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 9:39

Klea dhe Elgiti pozojnë për herë të parë familjarisht me vogëlushin e porsalindur

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 9:39

Këtë muaj çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Çifti vendosën ta pagëzojnë djalin me emrin e veçantë Krid.

Klea dhe Elgiti kanë postuar shpesh foto me vogëlushin gjatë këtyre ditëve, por duke u kujdesur të mos i tregojnë portretin.

Së fundmi ata kanë publikuar edhe pozën e parë familjare gjatë një xhiroje nga liqeni. 

“Me shpirtin plot e mirënjohjen në Zot”, shkruan Klea krah fotos ku shihet me Elgitin duke i buzëqeshur Kridit, i cili ndodhet në karrocë.