Kjo pikë e fituar në pingpong është vërtetë e paparë ndonjëherë - Gazeta Express
string(63) "kjo-pike-e-fituar-ne-pingpong-eshte-vertete-e-papare-ndonjehere"

Sporte tjera

Gazeta Express

22/08/2023 10:16

Kjo pikë e fituar në pingpong është vërtetë e paparë ndonjëherë

Sporte tjera

Gazeta Express

22/08/2023 10:16

Pingpongistët vazhdojnë të sjellin veprime magjike dhe spektakolare.

E një gjë e tillë është parë edhe në turneun “WTT Contender Lima”.

Lexo Edhe:

Në fakt, pingpongisti kinez e lë gojëhapur kundërshtarin me një pikë që vërtetë është e paparë ndonjëherë, shkruan “Gazeta Express”.

Derisa kundërshtari mund ta fitonte topin me ndihmën e rrjetës, kinezi ulet poshtë dhe topi përfundon i ngjitur për tabelë, gjë e cila ia pamundëson kundërshtarit reagimin.

Për më tepër, këtë vepër maestrale mund ta shihni në videon më poshtë. /Gazeta Express/