Kjo gjë i ribashkoi Tunën dhe Cozman - Gazeta Express
string(36) "kjo-gje-i-ribashkoi-tunen-dhe-cozman"

Kjo gjë i ribashkoi Tunën dhe Cozman

Muzike

Gazeta Express

06/04/2023 22:34

Çifti tashmë kanë zyrtarizuar një rikthim që do ta bëjnë së bashku pas një kohe

Këngëtarja Tuna Sejdiu dhe reperi Cozman janë ribashkuar përsëri për të sjellë një gjë që shumë pak njerëz e kanë pritur.

Lexo Edhe:

Ish të dashuruarit kanë zyrtarizuar nëpër rrjetet sociale të tyre se do të lansojnë një këngë të re bashkë.

“Sillem poshtë nalt, poshtë nalt prap bashkë”, ka shkruar Cozman, në rrjetin e tij në Instagram, derisa Tuna shkroi:

“I HUJ’ nesër ora @5pm”.

Kujtojmë se Tuna tashmë është bërë nënë e dy djemve që i ka me burrin e saj Patris Berisha, vëllait të këngëtarit dhe prezantuesit, Robert Berisha. /GazetaExpress/